ព្រឹត្តិបត្ររដ្ឋបាលកម្ពុជា (សម័យរ៉េស៊ីដង់បារាំង)
លោក យូ សុបិន្ត ប្រធានលេខាធិការដ្ឋានតំណាង ឯកឧត្តម ទី ហ្សានិត ប្រធានសមាគមសាលាត្រាជូ បានប្រគល់ជូនព្រឹត្ដិបត្រច្បាប់សាលាត្រាជូលេខពិសេសទី៧ ជូនដល់ បណ្ណាល័យនៃសាកលវិទ្យាល័យ អាសុី អឺរ៉ុប
លោក យូ សុបិន្ត ប្រធានលេខាធិការដ្ឋានតំណាង ឯកឧត្តម…
តាមរយៈសាស្រ្តាចារ្យជំនួយ ព្រុំ រិទ្ធី, លោក ណាន​ សុវណ្ណវីរៈបុត្រ និង លោក សុខ សំផន បានប្រគល់ជូនព្រឹត្ដិបត្រច្បាប់សាលាត្រាជូ លេខពិសេសទី៧ ចំនួន ២ក្បាល ជូនដល់ បណ្ណាល័យនៃសាកលវិទ្យាល័យវិទ្យាសាស្ត្រនយោបាយ និងនីតិសាស្ត្រភាគនិរតី
[Chinese and English below] តាមរយៈសាស្រ្តាចារ្យជំនួយ…
តាមរយៈសាស្រ្តាចារ្យជំនួយ ព្រុំ រិទ្ធី លោក ណាន​ សុវណ្ណវីរៈបុត្រ បានប្រគល់ជូនព្រឹត្ដិបត្រច្បាប់សាលាត្រាជូ លេខពិសេសទី៧ ចំនួន ១ក្បាល ជូនដល់ មជ្ឈមណ្ឌលស្រាវជ្រាវច្បាប់ចិន-អាស៊ាន នៃសាកលវិទ្យាល័យវិទ្យាសាស្ត្រនយោបាយ និងនីតិសាស្ត្រភាគនិរតី ឆុងឈីង ប្រទេសចិន
អបអរសាទរទិវាជាតិអំណានលើកទី១០ ក្រោមប្រធានបទ «ការអានផ្សារភ្ជាប់អន្តរជំនាន់មនុស្សក្នុងសង្គម»
សមាគមសាលាត្រាជូ សូមចូលរួមចំណែកលើកស្ទួយវប្បធម៌នៃការអាន ដើម្បីបណ្តុះបណ្តាល អប់រំបញ្ញា ការស្រាវជ្រាវ…
សាស្រ្តាចារ្យជំនួយ ព្រុំ រិទ្ធី តំណាងឯកឧត្តម ទី ហ្សានិត ប្រធានសមាគមសាលាត្រាជូ បានប្រគល់ជូនព្រឹត្ដិបត្រច្បាប់សាលាត្រាជូ លេខពិសេសទី៧ ដែលទើបដាក់សម្ពោធថ្មី ជូនកម្មវិធីសិក្សាថ្នាក់បរិញ្ញាបត្រនីតិសាស្រ្តជាភាសាអង់គ្លេសនៃ ស.ភ.ន.វ.ស